O mnie

Jestem politologiem, coachem i trenerem. 
Odkąd pamiętam ciekawił mnie drugi człowiek, jego emocje, motywacje i sposób działania. 

Lubię ludzi. Lubię towarzyszyć klientom w ich procesach zmiany i przy podejmowaniu ważnych decyzji. Cenię sobie pracę z nimi, podobnie jak cenię sobie czas, który spędzam sama ze sobą i z najbliższymi. Prywatnie i zawodowo kieruję się tymi samymi zasadami- różnorodnością i równowagą. Uważam, że wszyscy ludzie zasługują na spełnienie i rozwijanie swojego potencjału. Wierzę również, że każdy z nas może budować autentyczne relacje z innymi, jednocześnie dbając o siebie i swoje granice.

W pracy indywidualnej i grupowej  pomagam w obszarach:


wychodzenie ze schematów
i tworzenie nowych wzorców


akceptowanie emocji i radzenie
sobie w trudnych sytuacjach


poprawianie komunikacji
w relacjach


zarządzanie sobą
i swoją energią w czasie


zwiększanie swojej
efektywności


rozwijanie postawy
charyzmatycznego lidera


planowanie
i realizacja celów

Skąd czerpię swoją wiedzę?

Skończyłam politologię ze specjalizacją dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W trakcie studiów zdobyłam wiedzę na temat psychologii, socjologii, marketingu oraz wpływu języka na zachowania ludzi. W 2005 roku doszłam do wniosku, że chcę zostać trenerem i prowadzić warsztaty grupowe.

W 2008 roku pierwszy raz zetknęłam się z coachingiem, który początkowo budził we mnie obawy - podchodziłam do niego bardzo sceptycznie. W 2010 roku poszłam na pierwszy kurs coachingowy, aby udowodnić całemu światu, że coaching nie działa. Na szczęście okazało się, że się myliłam.

Rok później zdałam egzaminy i uzyskałam certyfikaty coacha oraz trenera w Norman Benett Academy. W kolejnych latach przeszłam przez kursy I i II stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania oraz kurs I stopnia Mind – Body Bridging, które wykorzystuję do pracy z klientami w trakcie sesji indywidualnych oraz na szkoleniach.

Uczestniczyłam w dwóch procesach coachingowych u certyfikowanych doświadczonych coachów. Dzięki temu lepiej zrozumiałam siebie i podejmowane przez siebie decyzje, a to bezpośrednio przełożyło się na podwyższenie jakości mojej pracy z klientami. 

Skończyłam 2-letnie studium Psychologii Procesu w Instytucie Psychologii Procesu. W ramach nauki w IPP byłam 3 lata w procesie terapeutycznym. Uważam to za jedno z ważniejszych doświadczeń w moim życiu. 

Ukończyłam ponad 150 dni warsztatów z komunikacji, asertywności, technik relaksacyjnych, oddechowych, terapeutycznych, coachingowych oraz trenerskich.

Zanim zostałam trenerem i coachem, pracowałam na bardzo różnych stanowiskach. Byłam sprzedawcą butów, telemarketerem, pośrednikiem nieruchomości, doradcą kredytowym, właścicielem i prezesem firmy w branży finansowej. To były ciekawe i uczące doświadczenia, z których wyciągnęłam kilka lekcji. Możesz przeczytać o nich tutaj.

 

Dlaczego warto ze mną współpracować? 

Opinie moich klientów przeczytasz tutaj, na linkedin oraz na facebooku.

W swojej pracy kieruję się podejściem holistycznym, dlatego czerpię wiedzę i doświadczenie z różnych szkół psychologicznych. Wykorzystuję metody poznawczo – behawioralne, pracę z przekonaniami, techniki relaksacyjne oraz pracę z ruchem. Dzięki temu moi klienci poszerzają świadomość na wielu płaszczyznach i z większą łatwością podążają za swoim procesem zmiany.

Obserwowanie rozwoju moich klientów jest dla mnie samej inspiracją do podejmowania wyzwań i poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania. Lubię poszerzać swoją wiedzę i zmieniać perspektywę, nawet jeśli na początku jest to trudne, ciężkie i trzeba się przy tym napocić. 

Życie sprawia mi większą radość odkąd zrozumiałam, że naprawdę nie muszę kontrolować wszystkiego i wszystkich. Akceptuję to, że kryzysy po prostu są. Staram się dostrzegać sens, tam gdzie na pierwszy rzut oka go nie widać. Bliska jest mi też filozofia, aby działać jak woda - siłą najmniejszego działania.

Lubię dzielić się tym co mam, ale też z ochotą przyjmuję to co dają mi ludzie i świat. Kocham wesołe miasteczka.

Ufam swojej intuicji. 

Piszę artykuły o prywatnym i zawodowym rozwoju psychologicznym. Znajdziesz je na moim blogu oraz w Magazynie Psychologicznym BANG!

Współpracuję z firmą  Psychologia w Polsce, Nowe Motywacje oraz Enertprise Advisors.

Realizowałam projekty m.in. dla firm: PZU, Grupa Żywiec, Eurocash, BPH, Interia, Generali, CEZ, BPH, BZ WBK, Azimo, DOZ, Coca Cola, Pelion, Dylczyk Business Art, Polska Szkoła Etykiety, 1000ideas, Harmonic. 

Przeprowadziłam ponad 3400 godzin warsztatów grupowych oraz ponad 1400 godzin sesji indywidualnych.