Rekomendacje

Serdecznie polecam sesje coachingowe z Anitą. To osoba wzbudzająca zaufanie od pierwszego spotkania, świetnie przygotowana i co najważniejsze dla mnie naprawdę zaangażowana i chcąca pomóc osobom poszukującym swojej ścieżki zawodowej. Sesje otwierają oczy na wiele spraw, które czasem trudno przeanalizować samodzielnie. Praca z Anitą zdecydowanie motywuje do działania.
Anitę znam już od kilku lat, w trakcie tego okresu miałyśmy wielokrotnie okazję współpracować przy różnych projektach, w tym również w obszarze coachingu managerskiego. Duża wiedza merytoryczna w połączeniu z praktycznym doświadczeniem zawodowym to coś, co przekonało mnie w pierwszym etapie do naszej współpracy. Z biegiem czasu, okazało się, że za konkretną wiedzą i doświadczeniem zawodowym idzie skuteczność proponowanych metod, technik i działań. Anita jest osobą niezwykle sympatyczną, otwartą, cechuje ją ogromny profesjonalizm. To osoba, która za każdym razem podchodzi bardzo życzliwie do drugiego człowieka, angażuje się, jest uważna, potrafi słuchać i stawiać właściwe pytania, dodatkowo wyzwala pozytywną energię i inspiruje do działania. Te wszystkie cechy sprawiają, że praca z nią to prawdziwa przyjemność, polecam każdemu!
Jeśli miałabym zamknąć Anitę w 2 słowach, określiłabym Ją jako angażującego inspiratora. Posiada olbrzymią wiedzę z zakresu psychologii, coachingu, wszelakich kompetencji miękkich niezbędnych w biznesie i umiejętnie przekazuje ją uczestnikom swoich warsztatów. We współpracy z klientami bardzo profesjonalna, zaangażowana w projekty, zawsze świetnie przygotowana (z planem B w głowie), otwarta na zmiany i elastyczna we współpracy. Inspiruje do działania i sięgania po więcej 🙂
Anita to świetny specjalista w dziedzinie coachingu. Zaraża swoim entuzjazmem i zapałem do robienia rzeczy, o których człowiek zawsze marzył. Znakomicie pomogła mi odkryć swoje możliwości i nauczyła jak pracować nad sobą. Zawsze zaskakiwała mnie swoją kreatywnością w znalezieniu rozwiązania w dążeniu do celu.
Zmianę pracy, ścieżki życiowej planowałam od dłuższego czasu, jednak jak to ze zmianami w życiu bywa, ciężko zrobić ten przysłowiowy pierwszy krok, i tutaj w przerwie przerzucania kolejnych stron z ogłoszeniami o pracę i zastanawianiu się nad tym jaka praca będzie tą wymarzoną, trafiłam na informację o webinarze "Jak określić swoją ścieżkę kariery?" prowadzonym przez Anitę. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji (którą da się odczuć nawet zza drugiej strony monitora) Anity, szkolenie odbieram szalenie pozytywnie- bardzo dobrze przygotowane, z możliwością czynnego uczestnictwa i przede wszystkim z celnymi wskazówkami i radami które pozwoliły mi ruszyć w końcu do przodu, w odpowiednim kierunku- a jak wiadomo „najtrudniejszy pierwszy krok…”
Ja krótko. U Anity było profesjonalnie, w sedno i co najważniejsze skutecznie. Po cyklu sesji miałam nakreślony plan działania i wiedziałam co robić. Anita pomogła mi uporządkować i doprecyzowac moje plany. Polecam dla każdego kto ma karierowy mętlik w głowie. 

Gorąco polecam pracę z Anitą! Miałem okazję współpracować z Anitą w dwóch obszarach: szkoleniowym i coachingowym. Zarówno ja, jak i nasi wspólni klienci, otrzymaliśmy to na czym nam zależało. Konkretne i rzetelne narzędzia, solidną dawkę wiedzy i sporo życzliwości. Poza tym było po prostu miło! 🙂

Pracowałam z Anitą jako Klient w procesie coachingowym. W związku z tym, że sama jestem coachem szukałam osoby, której mogę zaufać jako specjaliście w swojej dziedzinie, ale przy której jednocześnie będę czuła się swobodnie i bezpiecznie pracując nad swoimi zmianami. I znalazłam. Polecam pracę z Anitą dla każdego kto szuka coacha z powołania, a nie tylko z dyplomu. Anita, doceniam Twoją odwagę do wychodzenia poza normy w imię dobra i korzyści dla Klienta oraz Twoje poczucie humoru, jakże potrzebne w niektórych sytuacjach. Dziękuję też za Twoją otwartość do dzielenia się wiedzą i swoim doświadczeniem. Twoje działania są dla mnie wciąż inspiracją.

Spotykamy na swojej drodze niezwykłych ludzi, a w życiu nie ma przypadków! Więc z przyjemnością i pełnym przekonaniem rekomenduję Anitę – profesjonalnego coacha, a przede wszystkim - przedsiębiorczą kobietę, która swoim przykładem udowadnia, że to co robi z taką pasją - działa! Coaching z Anitą, jest dla wszystkich aktywnych osób, które chcą więcej, dla których możliwość kreowania rzeczywistości jest frajdą, którzy chcą mięć dystans do siebie i świata, a jednocześnie być świadomym własnego ja w szerszym kontekście zawodowym i osobistym. Mój proces trwa.. Dziękuję.
Ciepła, uśmiechnięta, profesjonalna i co najważniejsze - skuteczna 🙂 Skoro "jedyną stałą rzeczą jest zmiana" to ta, której dokonałam w swoim życiu z pomocą Anity, jest jedną z najważniejszych. Anita, bardzo Ci dziękuję za pomoc w rozwiązaniu tego, co do tej pory było dla mnie trudne i odkryciu tego, o czym do tej pory nie miałam pojęcia. Dobrze jest "chcieć' zamiast "musieć' 😉
Serdecznie polecam coaching z Anita. Bardzo ciepła i przyjemna osoba. Coaching przez Skype, pomimo obaw, to bardzo mile doąwiadczenie. Jestem pewna ze szkolenia są również przyjemne i pomocne jak i coaching one to one. Polecam i pozdrawiam!
Anita to osoba, przy której rozpościera się skrzydła i wylatuje daleko daleko.... Każdy z nas ma jakieś marzenia, które chciałby spełnić, ale obraz o życiu, jaki generujemy w głowie, potrafi nas od nich odciągać. Anita podpowiada, jak go "przemalować" i umiejętnie chwycić los za rogi, żeby sen stał się jawą. Ale ale! Nie wystarczy tylko myśleć o spełnieniu marzeń. Trzeba także być przygotowanym na ich realizację... i konsekwencje. Właśnie tego, jak się "uzbroić", nauczyła nas doświadczona Pani Master Coach 🙂 Przekazała również pakiet przydatnych narzędzi, które pomagają nam odnajdywać się w kreatywnym chaosie, jaki tworzymy z mężem (jesteśmy projektantami z tysiącem pomysłów na minutę). Dziękujemy Ci bardzo Anito, dzięki Tobie stoimy na żyznym gruncie i owocujemy 😀
Z Anitą Michalską współpracowałam przy jednym z moich projektów. To wydarzenie w ramach projektu, w którym brała udział Anita, było bardzo dla mnie bardzo ważne. Wymagało dużego zaangażowania i profesjonalnego podejścia. Wszystko od Anity otrzymałam w ilości większej niż oczekiwana. W każdym momencie mogłam na nią liczyć. Była cennym dopełnieniem trenerskiego zespołu. W 100% polecam Anitę jako osobę kompetentną, samodzielną i pełną pomysłów.
Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach prowadzonych przez Anitę. Pełne profesjonalizmu podejście, umiejętność zbudowania fantastycznej atmosfery na warsztatach, autorytet i ogromna wiedza to tylko niektóre jej zalety. Z równym wdziękiem i profesjonalizmem poprowadzi indywidualne sesje coachingowe, jak i szkolenia grupowe. Dodatkowo, nieocenioną dla mnie cechą Anity jest jej szczególna dbałość o klienta i szacunek do niego. Zdecydowanie POLECAM!
To, co najbardziej podoba mi się u Anity, to jej konsekwencja. Nawet kiedy nalegam podczas sesji coachingowej „podpowiedz mi proszę”, Anita konsekwentnie zachowuje swój profesjonalizm. Zaskakuje mnie jej wiedza z dziedziny psychologii, socjologii i biznesu, wszystko to sprawia, że sesje z nią są na bardzo wysokim poziomie. Polecam coaching z Anitą wszystkim, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze, którzy chcą czuć komfort życia. Anita jest osobą godną zaufania.
Anita jest moim dobrym duchem. Podczas kilku sesji pomogła mi odkryć potęgę zdrowego myślenia i moje mocne strony. Ma wszystkie cechy dobrego coacha, odwagę, radość i empatię 🙂

Anitę poznałam podczas szkolenia "Wykorzystanie narzędzi coachingowych w biznesie" (2011 r.), które wtedy prowadziła. Wiedziałam, że jeśli w przyszłości zdecyduję się na sesje coachingowe, to udam się właśnie do niej. Zdecydowałam się kilka miesięcy później i muszę przyznać, że wiele zyskałam, zarówno w sferze biznesowej, jak również w sferze osobistej.

Coaching dał mi narzędzia do efektywnego zarządzania firmą. Praca coachingowa zmobilizowała mnie do poszukiwania nowych rozwiązań, a także zmotywowała mnie do wprowadzenia zmian w działalności firmy, którą zarządzam.

Polecam Anitę jako trenera i coacha – współpraca z takim partnerem biznesowym to prawdziwa przyjemność 🙂

Miałam okazję i niesamowitą przyjemność bycia klientem coachingowym Anity. To, co mnie ujęło, to jej niespotykana swoboda w trudnych tematach, a przy okazji umiejętność wspierania i nakierowywania na odnajdowanie w sobie siły. Wystarczyło kilka sesji, by znów uwierzyć, jak wielki mam w sobie potencjał. Szczerze polecam!

Miałam przyjemność współpracować z Anitą w ramach projektów szkoleniowych i przy okazji Konferencji Trenersko – Coachingowej Profectus. Sądzę, iż najlepszą rekomendacją jest fakt, iż od lat Anita jest stale zapraszana do udziału w kolejnych edycjach. Jako profesjonalistka w swoim zawodzie jest niezwykle konkretna i kompetentna. Przy tym wszystkim jest ciepłą i inspirującą osobą, która daje poczucie komfortu w kontakcie.

Otwartość. Szczerość. Umiejętności. Profesjonalizm. A, i szczęście. Tak opisałabym Anitę. Poznałam ją jako trenera i zauroczył mnie jej styl pracy, gdzie łączy profesjonalizm i umiejętności z luzem, swobodą i otwartością. Anita łączy swoją wspaniałą osobowość z ogromnymi umiejętnościami. Dociekliwa, inteligentna, zabawna. No, i najważniejsze, zawsze jest sobą!
Anita wielokrotnie potwierdzała swoje niezwykłe umiejętności związane z nawiązywaniem kontaktu i relacji z ludźmi. Miałam również przyjemność poznać ją od strony trenera – przeprowadziła kilka szkoleń związanych z trenerstwem dla grupy studentów psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wspaniałe spotkania zaowocowały mnóstwem inspiracji i pomysłów na zawodowy rozwój. Anita, nawet w codziennych, zwykłych rozmowach, zasiewa ziarenka przedsiębiorczości i dążenia do samorealizacji. Podsumowując: doskonały trener.
Poznałam Anitę, zupełnie przypadkiem, w momencie dużych zmian w moim życiu osobistym. Od razu wzbudziła moje zaufanie, więc zdecydowałam się na skorzystanie z jej pomocy coachingowej. Podeszła do sesji z zaangażowaniem, pasją i ambicją. Jest entuzjastyczną, energetyzującą osobą, z którą praca staje się o wiele łatwiejsza. Spotkania zawsze były treściwe i zróżnicowane, a Anita w każdej sytuacji potrafiła znaleźć nawet nietypowe narzędzia, które pomagały w rozwiązaniu problemu.
Anita posiada ogromne wyczucie w delikatnych oraz waznych tematach, ktore przewijaja sie podczas sesji, potrafi pokazac droge wyjscia ze slepego zaluku. Jest profesjonalna i rzeczowa. Couching z nia pomogl mi na nowo spojrzec na wiele spraw w moim zyciu. Jestem wdzieczna za to doswiadczenie.
Anita, należy do tych osób, którym, kiedy proszą o parę słów rekomendacji, masz ochotę odpowiedzieć – kochana, a co chciałabyś usłyszeć na swój temat? Mogłabym właściwie podpisać się pod wszystkim co mi podsuniesz – i byłoby to wciąż doskonale uczciwe i szczere. Ku pokrzepieniu serc cywilizacji zapatrzonych w siebie samych, istnieją jeszcze ludzie, którzy z szacunkiem potrafią słuchać innych. Pozdrawiam:*
Z przyjemnością polecam Panią Anitę Michalską, jako indywidualnego coacha. Anita ma wieloletnie doświadczenie biznesowe i zarządcze, ale też jest osobą o wielkiej ciekawości poznawczej i dociekliwości. Jej stale poszerzana wiedza, dogłębne studiowanie warsztatu oraz refleksje i wnioski z własnych życiowych doświadczeń czynią ją wiarygodnym i przekonywającym coachem, wnikliwym i słuchającym, przy czym jednocześnie nie unika ona zadawania odważnych pytań swojemu coachee. Ten styl bardzo mi odpowiada, ponieważ zmusza mnie-coachee do pełnej szczerości z samą sobą i do wytężonej nad sobą pracy. Sesje z Anitą przebiegały w sposób bardzo uporządkowany, na pierwszym spotkaniu wspólnie ustaliłyśmy zasady naszej współpracy i wzajemne oczekiwania. Anita udowodniła, że jest bardzo dobrze przygotowana merytorycznie do prowadzenia indywidualnego coachingu. W trakcie odbytych sesji zyskałam zarówno w rozwoju w sferze zawodowej, jaki i osobistej. Jeżeli miałbym doradzić komukolwiek osobę, która potrafi, dzięki swojemu dużemu zaangażowaniu, empatii oraz doświadczeniu, uruchomić pozytywny proces przemiany wewnętrznej, to bez wahania wskazałabym na Anitę. Sesje coachingowe pozwoliły mi na lepsze poznanie siebie i motywów swojego działania, a także uświadomiły, że to jak odbieramy sytuacje życiowe i zachowania innych wobec nas, zależy głównie od naszego nastawienia. Dzięki spotkaniom z Anitą uświadomiłam sobie, że nie mam wpływu na zachowania innych, ale mam wpływ na swoje reakcje i odczucia. Jestem wdzięczna Anicie za okazaną pomoc, bo teraz już wiem, co robić, aby być bardziej spokojną i szczęśliwą, a reszta zależy wyłącznie ode mnie. Dzięki Anicie mogłam zmierzyć się nie tylko z problemami, które sama zidentyfikowałam, ale wprowadziłam też nowe elementy do mojego życia, które zwiększyły jego jakość. A wszystko to, dzięki dużej wiedzy Anity, doskonałej komunikacji i nici porozumienia, która łatwo się między nami wytworzyła oraz umiejętnie zadawanym pytaniom i zadaniom. Polecam Anitę, jako profesjonalnego coacha wszystkim tym, którzy chcą osiągnąć rozwój i pełnię w swoim życiu.
Spotykamy na swojej drodze niezwykłych ludzi, a w życiu nie ma przypadków! Więc z przyjemnością i pełnym przekonaniem rekomenduję Anitę – profesjonalnego coacha, a przede wszystkim – przedsiębiorczą kobietę, która swoim przykładem udowadnia, że to co robi z taką pasją – działa! Coaching z Anitą, jest dla wszystkich aktywnych osób, które chcą więcej, dla których możliwość kreowania rzeczywistości jest frajdą, którzy chcą mięć dystans do siebie i świata, a jednocześnie być świadomym własnego ja w szerszym kontekście zawodowym i osobistym. Mój proces trwa.. Dziękuję
Anita jako coach – pełen profesjonalizm, max. zaangażowanie, ogromna wiedza, cierpliwość i zrozumienie, umiejętność obserwacji i słuchania. Coaching z Anitą to możliwość poznania siebie na nowo. Gorąco polecam.
Jak napisać rekomendacje dla coacha? Jak skoro zadaniem coacha jest to aby klient osiagnął swoje cele sam. A w zasadzie często żeby te cele wyartykułował , wydobył ujawnił? A później zrealizował. Sam. To co w końcu zrobił coach? Co zrobiła Anita? Ano po pierwsze swoją prospołeczną postawą i wege dietą oraz bezpośredniością spowodowała że zaufałam jej na tyle, aby na coaching sie zdecydować – a miałam pewne obawy. Można powiedzieć, że Anitę zesłały mi niebiosa w najbardziej odpowiedniej chwili bo też i nie szukałam coacha świadomie – po prostu spotkałam ją na swojej drodze. I niebiosom za to dziękuję. Bo spotkałam na swojej drodze kogoś kogo dawniej nazywano mędrcem, sędzią, nauczycielem a kto bez zbędnych słów i wykładów pozwala zrozumieć i siebie i świat. Pozwala aby klient zrobił to samodzielnie. Dostarcza niezbędnych narzędzi do analizy swojej sytuacji i zmiany. Dodaje odwagi. A w konsekwencji klient w końcu może np…. bez wyrzutów sumienia być szczęśliwym, oczywiście bez uszczerbku w systemie wartości, czego przyznam skrycie, nieco się obawiałam . Myślę, że wręcz pomaga w pielęgnowaniu tego co dla nas naprawdę najważniejsze. Może to wygląda jak opis zawodu a nie Anity – ale prawda jest taka, że o coaching i kcoach to dla mnie po prostu… Anita. Anito, kochana, dziękuję za wszystko! PS. Niby coach to nie lekarz, ale Anita niweluje również bóle somatyczne . Bóle szczęki, które z racji sytuacji życiowej zaczęły mi coraz poważniej dokuczać już jakiś rok przed coachingingiem w „tajemniczy” sposób znikły . Dodam, iż nasze sesje dotyczyły zarówno spraw biznesowych jak i osobistych. A ich efektem są mniej i bardziej spektakularne zmiany w moim życiu zawodowym i osobistym. Anita proszę przypomnij mi aby przedstawić dodatkowe rekomendacje za 2 lata, bo myślę, że wtedy będzie naprawdę efektownie .
Moje pierwsze spotkanie z Anitą jako coachem nastąpiło podczas konferencji Profectus zorganizowanej na UJ. Miałam tam okazję obserwować ją zarówno podczas wykładu jak i warsztatu. Spodobał mi się sposób pracy łączący w sobie profesjonalizm zawodowca z poczuciem humoru i pasją charakteryzującą osobę życzliwą i pełną sympatii do ludzi. Dlatego zdecydowałam się na kilka spotkań indywidualnych, aby z pomocą Anity rozwikłać parę rzeczy, które do tej pory nie dawały mi spokoju. Podoba mi się pomysł pierwszego bezpłatnego spotkania, na którym obie miałyśmy okazję lepiej się poznać i zdecydować o dalszym ciągu. Każde następne spotkanie niosło ze sobą konkretne wskazówki i wytyczne dotyczące spraw omawianych. Brak „lania wody” i nieodkładanie rzeczy w nieskończoność pozwoliły na sprecyzowanie paru istotnych kwestii dotyczących nurtujących mnie problemów. Anita nie komentuje, nie wyraża własnych opinii, nie krytykuje, nie stawia gotowych odpowiedzi, nie wyręcza Klienta w braniu odpowiedzialności za swoje życie. To na początku może być trudne i nawet wywoływało mój lekki protest, ale w konsekwencji okazało się znakomitym rozwiązaniem, wszak nikt inny jak my sami nie będzie żył za nas. Raczej podpowiada, kieruje, każe zmagać się ze swoimi skostniałymi poglądami i tym samym sprawia, że podjęcie decyzji wraz ze wszystkimi jej konsekwencjami należy do nas. Podoba mi się Jej styl pracy, cierpliwość i stawianie wymagań. To naprawdę jest skuteczne :). Pozdrawiam Bernadeta
Polecam wszystkim sesje u Anity! Dzięki niej zacząłem przeć do przodu ze swoimi pomysłami!
Przyszedłem na sesję kołczingu ot tak, sprawdzę zobaczę. Życie w miarę poukładane, kariera też, więc co może mi dać ten szarlatan Kołcz. Myśl pierwsza, niewiele, pobawię się. Dzisiaj po skończonym procesie wysyłam do tego samego szarlatana Anity Michalskiej moich przyjaciół, a dodam że to osoby, za które oddałbym życie, i mówię idź, spróbuj będziesz zadowolony, zadowolona. U mnie: mam życie, w którym nic mnie nie uwiera, bo wszelkie rzeczy i sprawy które nie były mi w smak zostały usunięte, wstaję rano do pracy którą kocham, żyję z pasją i na wszystko mam przestrzeń. Mój Kołcz pokazał mi jak skroić dla siebie idealne życie w mało idealnym świecie, ba po skrojeniu okazało się, że mało idealny świat można zmienić tak by pasował do idealnego życia i stał się idealnym światem. Życie mam kompletne, konkluzję mam jedną, gdybym miał zrobić to jeszcze raz, zrobił bym to z zamkniętymi oczami przy Anicie i tylko z Michalskacoaching. ♥
Przeszedłem z Anitą 6 sesji. Pełen profesjonalizm, motywacja, ale nade wszystko SKUTECZNOŚĆ. Serdecznie polecam!
W 2013 roku pracowałem z Anitą w ramach sześciomiesięcznego coachingu managerskiego. Ogromna wiedza merytoryczna, z jakiej znam Anitę, wsparta solidnym warsztatem, sprawiła, że cały proces był milowym krokiem w rozwoju moich kompetencji managerskich. Wyznaczone cele zostały osiągnięte w zakontraktowanych ramach. Coaching obejmował zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem sprzedażowym, pracą z przekonaniami, budowaniem autorytetu, rozwijaniem podwładnych, zarządzaniem zmianą i zarządzaniem konfliktem. Anita na bieżąco diagnozowała obszary rozwojowe i pod tym kątem modyfikowała cykl. Była również dużym wsparciem w procesie tworzenia nawyków. Pracę z Anitą polecam każdemu managerowi (i nie tylko), który inwestując swój czas oczekuje stuprocentowego profesjonalizmu i merytoryki. Zapewniam, że to właśnie otrzyma.
Serdecznie polecam Anitę jako coacha. To osoba bardzo profesjonalna, serdeczna oraz zaangażowana w pomoc klientowi. Anita posiada duże doświadczenie i jest coachem z pasją. Można to zauważyć już od pierwszej sesji. Indywidualne sesje z Anitą przyniosły mi wiele korzyści. Dzięki jej pomocnym wskazówkom nauczyłam się lepiej planować dzień i walczyć z tendencją do prokrastynacji. Każde spotkanie dawało mi energii do pracy nad sobą.

Do Anity trafiłam na bezpłatne konsultacje coachingowe. Byłam trochę sceptyczna co do tej formy pracy, ale Anita od razu wzbudziła moje zaufanie – przekonała mnie do coachingu właściwie z miejsca, swoją bezpośredniością, konkretnością i zaangażowaniem. Czas spędzony na sesjach liczy się dla mnie w 100% (jeśli nie więcej :)), bo Anita nie tylko poddaje ciekawe metody i techniki, ale przede wszystkim fantastycznie umie słuchać, a to niesamowicie motywuje i dodaje skrzydeł. Anita – dziękuję!

Miałam przyjemność odbycia 4 sesji coachingowych z Anitą. Rewelacyjna umiejętność zadawania co ważne właściwych pytań pozwoliła mi na uświadomienie sobie kilku faktów na własny temat. Anita ma niesamowitą umiejętność zjednywania sobie ludzi oraz budowania zaufania co znacznie ułatwiło współpracę już od pierwszych zajęć. Polecam spotkania z Anitą, wirtualne czy też osobiste, wszystkim którzy pytają siebie „co dalej?”

Anita jest wróżką-mądrą głową-supertrenerką, która sprawiła, że ogromne problemy, wielkie przeszkody i stosy ograniczeń znikają jak pyłek na wietrze, zostawiając przestrzeń dla możliwości i realizacji celów. Dzięki kilku spotkaniom można polubić siebie, zmienić spojrzenie na świat, sprecyzować swoje marzenia, zakasać rękawy i rozpocząć ich realizację. Gorąco polecam sesję każdemu, kto potrzebuje zmiany, otwarcia umysłu, dotarcia do sedna swoich ograniczeń i osiągnięcia tego, co wydawało się niemożliwe. Anita jest otwartą, mądrą, ujmującą kobietą, a efekty rozmów i ćwiczeń przeprowadzonych w uroczym pokoiku są widoczne od razu po wyjściu. 

Ta strona używa plików cookies w celu realizacji usług. Kliknij OK aby potwierdzić.