Ladies Slow Camp

Drogie Panie, ponieważ I edycja Ladies Slow Camp z 2019 r. przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na drugą edycję wyjątkowego, przedłużonego slow-weekendu.

Spotkamy się, tak jak w zeszłym roku, z dala od cywilizacji, zgiełku miasta i w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego 🌿.

Będzie nas 13 kobiet, w tym my – trzy prowadzące:

🌱Dietetyk
🌱Coach
🌱Trener

Będziemy:
🌿Wspólnie gotować, ale co najważniejsze – smakować współczesnej dietetyki. Rozwiniemy nasze zdolności kulinarne oraz porozmawiamy o zdrowym i zbilansowanym żywieniu. Czy da się żyć bez liczenia kalorii i ciągłego odważania produktów? Tak! Wspólnie się tego nauczymy, obalimy dietetyczne mity i nieodwracalnie pokochamy zdrową kuchnię.

🌿Rozwijać umiejętności wychodzenia poza schematy myślenia i działania z wykorzystaniem narzędzi coachingowych oraz oddechowych. Nauczymy się, jak kreatywnie podchodzić do wyzwań, które nas spotykają oraz jak redukować poziom stresu i napięcia dzięki pracy z oddechem. Stworzymy przestrzeń do spotkania się z naszą kobiecością wykorzystując do tego również pracę z ruchem i przestrzenią.

🌿Uczestniczyć w zajęciach Mental Body, czyli w treningach ciała i duszy. Zabierzemy Was w podróż, która zapewni zbilansowaną wszechstronną pracę ciała i głęboką świadomość wykonywanych ćwiczeń. Wykorzystamy do tego elementy pracy z dnem miednicy, Animal Flow, treningu funkcjonalnego i stretchingu. Taki rodzaj treningu pozwoli nie tylko wzmocnić ciało, ale również oderwać się na moment od świata zewnętrznego, zrelaksować i oczyścić umysł.

Kiedy? Czwartek – niedziela, 8-11.10.2020

Miejsce: Sielanka dom na Mazurach, Cierzpięty

Mamy do dyspozycji tylko dla nas cały dom o powierzchni 260 m2 z dostępem do przestronnej, w pełni wyposażonej kuchni, w której gotujemy; jadalni, gdzie spożywamy wspólne posiłki; ogrodu, w którym oddychamy i trenujemy oraz salonu z kominkiem, gdzie mamy nadzieję poznajemy się i spędzamy wspaniale czas. A cały wyjazd uprzyjemni nam dodatkowo sauna i jacuzzi na wyłączność.💚

W domu czekają na Was 3 sypialnie (dwie 3- osobowe i jedna 4-osobowa) oraz 3 w pełni wyposażone łazienki. Posesja otulona jest Parkiem Krajobrazowym, lasem i leśnymi, jeszcze dzikimi jeziorkami oraz stawami Parku Krajobrazowego.

Ilość miejsc ograniczona do 10 kobiet.

 

O prowadzących:

🌱 Anita Michalska | www.anitamichalska.pl :

Coach, trener, konsultant, breathworker. Od 2010 roku prowadzi sesje 1:1 oraz warsztaty, dla klientów indywidualnych i biznesowych. Specjalizuje się w tematach radzenia sobie ze stresem, asertywności, zarządzania swoją energią w pracy i w życiu prywatnym, zarządzania zespołem oraz sobą i swoimi zadaniami w czasie. Pomaga w określaniu ścieżki rozwoju zawodowego indywidualnych osób i całych firm. W pracy wykorzystuje podejście holistyczne, czerpie z różnych nurtów psychologicznych oraz socjologicznych. Fascynuje ją człowiek i jego historie. Lubi ludzi i lubi też siebie. Uważa, że trwałe zmiany w życiu muszą zachodzić nie tylko na poziomie mózgu, ale też ciała i duszy. Przez wiele lat była związana z branżą finansową. Przez ponad 5 lat prowadziła doradztwo kredytowe, gdzie pełniła funkcję prezesa zarządu. Nie była to jednak jej ścieżka serca. Od 2019 roku jest prezesem firmy hentoku, która specjalizuje się w projektach rozwojowych dla różnych organizacji. Na co dzień pilnuje tego, żeby w jej w życiu panowała różnorodność i równowaga. Nie wierzy w przypadki.

 

🌱 Marta Malec Dietetyka | www.martamalec.pl :

Dietetyk, technolog żywności, trenerka personalna.
Dietetyczka pełnym sercem. Od 2016 roku prowadzi własną poradnię dietetyczną, w której łączy wiedzę z zakresu psychodietetyki oraz dietetyki klinicznej z doświadczeniem trenera personalnego. Specjalizuje się w odchudzaniu, chorobach dietozależnych oraz chorobach autoimmunologicznych. W 2018 roku dołączyła do grona specjalistów polecanych insulinoopornym przez Fundację Insulinooporność. Z przyjemnością oddaje się wyszukiwaniu ciekawostek kulinarnych i testowaniu nowych przepisów.
W wolnym czasie stawia na aktywność fizyczną, zgłębianie behawiorystyki psów oraz delektowanie się przyrodą.

🌱 Eliza Wielgosz – Bartoszek |  https://www.facebook.com/elizatrenerzdrowiakobiet 

Trener zdrowia kobiet – od dna miednicy do prawidłowej postawy.

Absolwentka Promocji Zdrowia na wydziale Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, obecnie studentka trzeciego roku fizjoterapii na Akademii Krakowskiej, na co dzień prowadzi indywidualne zajęcia ruchowe z kobietami. Ukończyła liczne kursy, szkolenia i warsztaty w tematyce ruchu, postawy ciała i jego funkcjonowania, dna miednicy oraz zdrowego stylu życia.

– certyfikowany trener Bebo (szwajcarskiej koncepcji treningowej uznanej przez Towarzystwo Uroginekologiczne) – trening dna miednicy
– specjalista PelviFly – trening dna miednicy
– Flexible steel – certyfikat I i II stopnia – trening elastyczności i mobilności ciała
– elementy Animal Flow, Podstawy Hardstyle Kettelbells, Medical Personal Trainer-trening kobiet w ciąży, Certified movements patterns coach level 1, Mobility – CF Kraków, GT Training i wiele innych.

Na treningach pomaga rozluźniać to co spięte, wzmacniać osłabione, ustawiać się do pionu, uczymy się jak bezpiecznie nosić, podnosić – np. dziecko, dźwigać – np. zakupy, jak sobie nie szkodzić w codziennych czynnościach domowych jak chociażby odkurzanie. Opracowuje również optymalną pozycję podczas pracy zawodowej. Uczy jak zmieniać złe nawyki na te dobre. Dużą wagę przykłada do mobilności, elastyczności i ogólnej sprawności całego ciała.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną, matką, a nawet babcią. W zimie, żeby miała większy urok i aby chronić się przed wirusami, bawi się w morsa i włazi do zimnej wody

Inwestycja za całość warsztatów z noclegiem i wyżywieniem: 1750 zł
(wystawiamy fakturę)

Cena zawiera:
-3 noclegi (wartość: 330 zł)
-pełne wyżywienie (wege + fish) – obiady gotujemy wspólnie, w ramach warsztatów, a reszta w formie zdrowego cateringu (wartość: 350 zł)
-4 warsztaty kulinarne (wartość: 900 zł)
-12 godzin warsztatów coachingowo – oddechowych (wartość: 900 zł)
-5 godzin treningów (wartość: 200 zł)
-Korzystanie z atrakcji na terenie willi, np. jacuzzi, sauna (bezcenne :))

Łączna wartość usług: 2680 zł, a opłata za wyjazd to tylko 1750 zł! 🙂

Cena nie zawiera:
Dojazdu na miejsce wydarzenia.

Zgłoszenia oraz zapytania prosimy wysyłać mailowo, na adres kontakt@anitamichalska.pl
W wiadomości zwrotnej odeślemy szczegółowy plan wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy.

Warunkiem rezerwacji miejsca, jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł. Reszta kwoty płatna do 28.09.2020 r.

Przelewy prosimy kierować na konto firmy Consiliaris Perspektywy sp. z o.o.
Tytuł: Ladies Slow Camp
Konto bankowe: 60 1140 2004 0000 3902 7594 1435 mBank

 

🌿 ZAPRASZAMY! 🌿
Anita, Marta & Eliza

 

 

A zeszłoroczna edycja, którą prowadziłyśmy razem z Martą i Anią Jaśkiewicz, wyglądała tak:

Więcej o 1 edycji znajdziecie tutaj na instastories. 

Zapisz się

Wkrótce otrzymasz na maila więcej szczegółów.

Formularz kontaktowy
Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych w powyższym formularzu kontaktowym przez Consiliaris Perspektywy sp. z o.o., NIP: 6762494067, REGON 362651926, telefon: 606 – 756 – 731 , email: kontakt@anitamichalska.pl w celu przesłania informacje zwrotnej w zakresie zamieszczonego w formularzu kontaktowym zapytania?
Informacja o możliwości cofnięcia zgody Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym momencie wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Sending