Wychodzenie z kryzysu myślenia, emocji, działania

Kryzys jest nieodłącznym elementem naszego funkcjonowania i w którymś momencie dopada każdego. Pomimo, że pragniemy życia bez kryzysów- to pragnienie nigdy nie będzie spełnione.  Często nie radzimy sobie z kryzysem, ponieważ uważamy go za przeszkodę, kłopot, problem. Jak myślisz, co by się stało, gdybyś zaczął patrzeć na kryzys jako na przestrzeń do powstania czegoś nowego? Jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś zaakceptował kryzysy jako cenną informację do wykorzystania? Co się stanie, jeśli zaczniesz widzieć w stanie „nie wiem” nową perspektywę?

Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania- zapraszam Cię na 4 – godzinny warsztat 17 września w Centrum Krakowa. Poprzez ćwiczenia indywidualne i grupowe będziesz mieć przestrzeń na chwilę refleksji, dzięki czemu zyskasz nowe spojrzenie na kryzys. Zdobędziesz również umiejętności, które pomogą Ci lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami.

W trakcie szkolenia:

– rozwiniesz swoje umiejętności zdystansowanej analizy sytuacji;

– przećwiczysz  różne sposoby zmiany swoich ograniczających przekonań na temat sytuacji, ludzi, wydarzeń oraz samego siebie;

– nauczysz się korzystać z 3 sposobów redukowania stresu w trudnych sytuacjach

– nauczysz się jak pobudzać swoją kreatywność

Cena:

140 zł  studenci 90 zł

Na szkolenie zapraszam 12 osób. W ramach tej kwoty otrzymasz:

– uczestnictwo w warsztacie

– materiały szkoleniowe

– zaświadczenie o udziale w warsztacie

– krótką przerwę herbacianą w trakcie trwania warsztatu

Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie lub masz pytania skontaktuj się bezpośrednio ze mną lub z Organizatorem.