Jak określić swoją ścieżkę kariery?

Dzisiaj już nikt nie ma wątpliwości, że obecny rynek pracy bardzo różni się od tego, który był kilka, czy kilkanaście lat temu. Z jednej strony w wielu branżach mamy czas pracownika, a nie pracodawcy, można więc stwierdzić: do wyboru, do koloru, z czym masz problem? Z drugiej jednak strony, jest taka ilość dróg, którymi można podążać, że zagubienie wydaje się być naturalne.

Być może Ty też masz obecnie podobny dylemat. Zastanawiasz się jak określić swoją ścieżkę kariery, jak zmienić pracę, a może nawet branżę. Masz wątpliwości, skąd mieć pewność, że ta zmiana będzie po prostu dla Ciebie dobra.
Rozumiem to zagubienie, ponieważ sama, w ciągu ostatnich 12 lat, zmieniłam 5 razy pracę i 2 razy branżę.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania jak określić swoją ścieżkę kariery, zapraszam Cię na godzinny webinar.

W trakcie naszego spotkania:

1. Dowiesz się po czym rozpoznać, że to jest dobry czas na zmianę.
2. Poznasz 3 narzędzia, które pomogą Ci określić Twój kierunek rozwoju kariery.
3. Powiem Ci jak zaplanować swoje działania w czasie, aby osiągnąć swoje cele zawodowe i jednocześnie nie posiwieć po drodze ze stresu.

Spotkanie skierowane jest do osób, które od dłuższego czasu pracują w tym samym miejscu i czują, że nie jest to właściwe miejsce, ale nie widzą siebie nigdzie indziej. Zapraszam również osoby, które są zadowolone z obecnej pracy, ale są przekonane, że mogą spełniać się w inny, lepszy dla siebie sposób. Webinar został przygotowany też z myślą o studentach, którzy albo zastanawiają się nad zmianą kierunku studiów, albo nie wiedzą jaką pracę wybrać po skończeniu obecnej uczelni.

Twoja inwestycja: 50 pln

Zapisz się już dziś!