Jak określić swoją ścieżkę kariery? Webinar

Dzisiaj już nikt nie ma wątpliwości, że obecny rynek pracy bardzo różni się od tego, który był kilka, czy kilkanaście lat temu.
Z jednej strony w wielu branżach mamy czas pracownika, a nie pracodawcy, można więc stwierdzić: do wyboru, do koloru, z czym masz problem? Z drugiej jednak strony, jest taka ilość dróg, którymi można podążać, że zagubienie wydaje się naturalne.

Być może Ty też masz obecnie podobny dylemat. Zastanawiasz się jak określić swoją ścieżkę kariery, jak zmienić pracę, a może branżę. Nie wiesz, na jakiej podstawie stwierdzić, że planowana zmiana zawodowa wyjdzie Ci na dobre.
Rozumiem to zagubienie, ponieważ sama, w ciągu ostatnich 12 lat, zmieniłam 5 razy pracę i 2 razy branżę.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania jak określić swoją ścieżkę kariery, zapraszam Cię na szkolenie online, które odbędzie się we wtorek 21 lutego od 21.00 do 22.00.

W trakcie naszego webinaru:

  • Dowiesz się po czym rozpoznać, że to jest dobry czas na zmianę.
  • Poznasz 3 narzędzia, które pomogą Ci określić Twój kierunek rozwoju kariery.
  • Powiem Ci jak zaplanować swoje działania, aby osiągnąć swoje cele zawodowe i nie posiwieć ze stresu.

Otrzymasz dodatkowo materiały szkoleniowe oraz będziesz mieć możliwość odsłuchania webinaru w późniejszym czasie.

Spotkanie skierowane jest do osób, które od dłuższego czasu pracują w tym samym miejscu i czują, że nie jest to właściwe miejsce, ale nie widzą siebie nigdzie indziej. Zapraszam również osoby, które są zadowolone z obecnej pracy, ale są przekonane, że mogą spełniać się w inny, lepszy dla siebie sposób. Webinar został przygotowany też z myślą o studentach, którzy albo zastanawiają się nad zmianą kierunku studiów, albo nie wiedzą jaką pracę wybrać po skończeniu obecnej uczelni.

Twoja inwestycja: 50 zł

Aby wziąć udział w szkoleniu, zarejestruj się przez link tutaj.

Prowadząca: Anita Michalska

Jestem politologiem, coachem i trenerem. Od zawsze ciekawił mnie człowiek, jego emocje, motywacje i sposób działania. Dlatego lubię ludzi i lubię towarzyszyć im w procesach zmiany oraz przy podejmowaniu ważnych decyzji. Uważam, że każdy ma w sobie potencjał, ale nie każdy go w sobie odkrył. Jednym z obszarów, którymi się zajmuję w swojej pracy jest określanie ścieżki kariery, zmiana obecnej firmy lub branży. Pracując z ludźmi zwracam uwagę na to, aby dokonywane zmiany nie tylko były realne, ale przede wszystkim były użyteczne i wartościowe. Pomagam moim klientom lepiej rozumieć siebie i motywy swojego działania. Na co dzień kieruję się zasadą różnorodności i równowagi, staram się wprowadzać jak najwięcej harmonii w to ciągle pędzące, czasem zwariowane życie.

Prowadzę sesje indywidualne, warsztaty grupowe oraz kursy online. Piszę artykuły między innymi na swoim blogu oraz w BANG Magazyn Psychologiczny.

Opinie moich klientów i osób, które współpracują ze mną możesz przeczytać tutaj.


Dziękuję za Twoje zainteresowanie webinarem.

Poniżej dane do przelewu.

Zadbaj proszę, aby dokonać płatności do 20 lutego na konto:

80 1950 0001 2006 5146 5998 0002

Psychologia w Polsce Sp. z o.o.

ul. Zdunów 19i/5

30-428 Kraków

Istnieje możliwość dokonania bezpośredniego przelewu bankowego lub poprzez serwis PayPal w naszym sklepie tutaj.

Pierwszeństwo udziału w webinarze mają osoby, które zapłaciły za udział w spotkaniu. Oznacza to, że jeśli miejsca się zapełnią zanim wpłynie Twoja płatność, zaproszę Cię na webinar w innym terminie.

Ważne: podaj w tytule “webinar ścieżka kariery” + imię i nazwisko

Otrzymasz od e-mailem fakturę – jeśli potrzebujesz wystawienia jej na swoją firmę, skontaktuj się z Psychologią w Polsce. Przed szkoleniem odezwiemy się jeszcze do Ciebie.